قابل توجه خریداران محترم کلیه محصولات دانلودی و فقط از طریق تلگرام ارسال میشود. مدت ارسال فایل محصولات خریداری شده حداکثر 24 ساعت میباشد.

رویه دریافت سفارش

رویه دریافت سفارش

 

به نکات زیر توجه فرمائید:

– همزمان با خرید شما و پرداخت وجه موفق به صورت آنلاین، فایل به صورت خودکار و در لحظه برای شما ارسال خواهد شد.اما بعضا فایل های حجیم به دلیل استفاده سایت بده بسون از هاست دانلود رایگان ارسال نخواهد شد لذا در صورتی که پس از پرداخت، موفق به دانلود فایل از داخل سایت نشدید می توانید از طریق پیامک یا واتس اپ و یا تلگرام به شماره ۰۹۱۰۷۱۱۷۱۸۸  اقدام به  پیگیری برای دانلود هرچه سریعتر آن نمائید. توجه داشته باشید که برای این منظور باید در زمان خرید موبایل ، ایمیل صحیح خود را وارد کرده باشید. همچنین در صورتی که در شاخه inbox ایمیل خود فایل را نیافتید شاخه spam یا junk را نیز بررسی نمائید.

– در صورتی که پس از پرداخت، لینک دانلود فایل به شما ارائه نشد بدین معنی است که شما مراحل پرداخت خود را تا پایان تکمیل ننموده اید. لذا قبل از ارسال پیام، از کسر وجه از حساب خود مطمئن شوید. سپس در صورتی که وجه از حساب شما کسر شده بود و ظرف مدت ۱ ساعت توسط بانک به حساب شما باز نگشت پیام خود را به همراه نام فایل دانلود شده و تاریخ و زمان دقیق پرداخت را از پنل کاربری بخش تیکت ارسال نمائید تا پیگیری لازم در این خصوص انجام شود.

– کلیه محصولات سایت که حجم بیشتر از ۵۰۰ مگایابت دارند در فضای رایگان تلگرام نگهداری میشوند همین امر باعث شده محصولات با قیمت فوق العاده کمتر خدمت شما عزیزان ارسال شود

–کلیه محصولات سایت که حجم بیشتر از ۵۰۰ مگایابت دارند فقط از طریق تلگرام برای خریداران ارسال میشود در صورت نداشتن اکانت تلگرام مدت زمان ارسال فایل برای خریدار طولانی میشود که مسئولیتی برای بده بسون نخواهد داشت

 

اگر پروژه ای از سایت بده بسون خرید نموده اید و به هر دلیلی نتوانستید آن را دانلود نمایید کافیست اطلاعات خواسته شده را از طریق پیامک ، واتس آپ و یا تلگرام برای خط ۰۹۱۰۷۱۱۷۱۸۸  ارسال فرمایید تا در اسرع وقت پیگیری های لازم توسط مدیران سایت بده بسون انجام گیرد.

۱- نام فایل

۲- ساعت و تاریخ دقیق خرید

۳- شماره تراکنش

۴- شماره موبایل و ایمیل ثبت شده برای خرید

 

توسط
تومان