قابل توجه خریداران محترم کلیه محصولات دانلودی و فقط از طریق تلگرام ارسال میشود. مدت ارسال فایل محصولات خریداری شده حداکثر 24 ساعت میباشد.

قوانین و مقررات ثبت سفارش

قوانین و مقررات خرید بده بسون

قوانین و مقررات سایت که قبل از خرید باید به آنها توجه نمائید.

 

قوانین و مقررات استفاده از سایت به شرح زیر است و کلیه کاربران عزیز لازم است جهت استفاده از سایت ، خرید محصولات و درج نظرات ، بندهای زیر را در نظر بگیرند:

۱- تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ و در اختیار صاحب دامنه bedebesun.ir  می باشد.

۲- استفاده از مطالب و محتویات سایت (به جز محصولات) با ذکر منبع و قرار دادن لینک دسترسی فعال بلامانع می باشد.

۳- درج هر گونه اظهارات خلاف شئون اسلامی و عرفی در قسمت دیدگاه ها ممنوع می باشد و در صورت درج، نمایش داده نخواهد شد.

۴- درج هر گونه اظهاراتی که حمل بر بی احترامی یا نقض حقوق اشخاص دیگر شود، ممنوع می باشد و در صورت درج، نمایش داده نخواهد شد.

۵- در صورتی که هنگام خرید محصول در سرویس اینترنت اختلالی پیش بیاید که موجب شود خرید کاربر پس از واریز وجه ناکام باقی بماند، این مورد موجب تضییع حق کاربر نمی شود و کاربر می تواند با تماس از طریق شماره تلفن یا ایمیل  درج شده در قسمت تماس با ما، خرید خود را پیگیری نماید.

۶- برای استفاده بهتر از تمام امکانات در سایت ثبت نام کرده و عملیات خرید را با حساب کاربری خود انجام دهید. در این صورت سوابقی از عملیات خود را خواهید داشت.

۷- لینک فایل‌های خریداری شده به مدت ۳ روز برای کاربر معتبر است. بعد از آن باید از طریق تیکت درخواست ارسال نمایند

۸- محصولات خریداری شده تنها برای استفاده شخصی کاربر بوده و انتشار آن به هر نحو از لحاظ شرعی و قانونی مجاز نمی‌باشد.

۹- *مهم* به دلیل استفاده از هاست دانلود رایگان ، لینک دانلود فایل ها بلافاصله بعد از پرداخت در اختیار خریدار قرار نمیگیرد و حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از خرید فایل ها برای شما ارسال خواهد شد.

۱۰- *مهم* محصولات به دلیل ارزان بودن شامل پشتیبانی و خدمات نصب و آموزش و … نمیباشند اما مدیران سایت بده بسون در صورت امکان و داشتن سواد راهنمایی کمک خواهند نمود.

۱۱- *مهم* به دلیل ارزان بودن محصولات فروشگاه بده بسون ملزم به ارائه آپدیت های جدید و به روز  نرم افزار ها و پلاگین ها و …  که در سایت به فروش میرسد چهآپدیت روز در زمان خرید ، چه آپدیت هایی که بعدا ارائه میشود و مشتریان قبلا خرید نموده اند نیست ، اما خریداران میتوانند درخواست خود را به صورت تیکت برای ما ارسال نمایند تا در صورت وجود و دسترسی ما به آپدیت های جدید و به روز ، حتما فایل ها برای خریداران ارسال نمایند.

۱۲- *مهم* خریداران محترم توجه داشته باشند بیشتر محصولات سایت در فضای اینترنتی تلگرام که رایگان میباشد ذخیره و نگهداری میشوند ، خریدار ملزم به داشتن اکانت تلگرام برای خرید محصولات با حجم بیشتر از ۱ گیگابایت میباشند تا محصولات خریداری شده سریعتر برای عزیزان ارسال شود .در عیر این صورت مدت زمان ارسال محصول برای مشتی ممنکن است طولانی شود که به عهده خریدار میباشد.

۱۳- *مهم*  بازگشت پول خریداران در صورت انصراف از خرید و البته قبل از دریافت فایل فقط فقط به صورت کارت شارژ خواهد بود .

 

از کاربران عزیز خواهشمندیم با رعایت قوانین ما را در ارائه محصولات بیش‌تر و بهتر یاری نمایند.

توسط
تومان